TRENERI SURADNICI // Piše Goran Rihtarić

3. KOLO 1.HRVATSKE MLAĐE KADETSKE RUKOMETNE LIGE SJEVER

Podravka-3-i-4U veselom raspoloženju (kao i uvijek, a posebno kada putujemo s ekipom Podravke 3) krenuli smo u nedjelju na put u Ivanec gdje je kasnije odigrano 3. kolo 1. HMKRL sjever. Postignuti su slijedeći rezultati: Podravka 2 – ŽRK Zelina 13:17 (8:7) i SŽRK Ivanec – Podravka 2 24:11 (12:7). Klub je ekipu Podravke 4 prijavio i u ligu sa starijim djevojčicama, a sve sa ciljem stasanja svojih malih rukometašica te kako bi imali dovoljan broj utakmica tijekom sezone.

Iako smo igrali protiv fizički jačih ekipa, u obje smo utakmice pokazali vrlo dobru igru većim dijelom susreta. Ovoga puta vrlo dobro je funkcionirala veza vanjskih s pivotima, a iz koje je proizašlo mnoštvo sedmeraca, njih čak 9 (odlična Domijan na crti). Krila su nam ostala malo odsječena, a vanjske igračice imali su pravi pucački trening. Iako su lako ulazili u prigode, većinu udaraca obranile su protivnički golmanice zbog, još uvijek, naše nedovoljne snage. Sve tri golmanice dobra u određenim dijelovima, a kad će biti skoncentriran’e i slušati ono što im treneri govore, onda neće ulaziti ono što inače nikad ili vrlo rijetko ulazi. Želja i motiv te borbenost kod svih djevojčica bili su prisutni tijekom svih 80 minuta te im na tome čestitam.

Podravka 2 – ŽRK Zelina 13:17 (8:7)

Lončarić, Behin, Jurić, Šokec 1, Perika, Ružić 1, Vuljak 2, Baltić, Domijan 3, Zagrajski, Ranilović, Matovina, Vrabelj 2, Firšt 4, Kusak , Pavić.

SŽRK Ivanec – Podravka 2 24:11 (12:7)

Lončarić, Behin, Jurić, Šokec, Perika, Ružić 1, Vuljak 1, Baltić, Domijan 1, Zagrajski, Ranilović 1, Matovina, Vrabelj 2, Firšt 5, Kusak .Pavić.

EKIPA PODRAVKE 4 ŽELI SVIMA SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ TE PUNO, PUNO ZDRAVLJA, SREĆE I ZADOVOLJSTVA U 2015. GODINI.