Mlade igračice Podravke 5 i trener Goran RihtarićUtakmicama u Garešnici proteklog je vikenda odigran 4. krug NMRL za djevojčice rođene 2000. godine i mlađe. Podravka 5 (2002./2003. godište) odigrala je utakmice sa domaćinom, RK Garešnicom, te sa ŽRK Ivančice, te upisala dva poraza.

Utakmica sa domaćinom, RK Garešnicom, bila je prava, borbena utakmica dva ravnopravna suparnika koji su se borili za svaku loptu, za svaki gol.

Bilo je tu lijepih prolaza, obrana golmanica, lijepih golova, ali naravno i dosta grešaka sa obje strane. Pobjednik se nije znao do samog kraja, jer neizvjesnosti tijekom čitave utakmice nije manjkalo, a tome u prilog ide činjenica da su u zadnjoj minuti utakmice postignuta 4 gola. Na kraju pobjeda domaćina 12:10.

Kako smo igrali dvije utakmice za redom, nakon kraće pauze započela je utakmica protiv ŽRK Ivančice. Prvi dio prvog poluvremena prikazana je odlična igra u oba pravca, te smo se rezultatski držali u egalu. Nakon toga serija odličnih obrana golmanice ŽRK Ivančice, koja je na taj način svojoj ekipi omogućila rezultatski odmak do kraja poluvremena na 11:5.

U drugom poluvremenu više nismo mogli pratiti protivničku ekipu koja nas je pošteno iskontrirala, te je utakmica završena rezultatom 24:8.

PODRAVKA 5 – RK GAREŠNICA     10:12 (6:7)

PODRAVKA 5: Hudinčec, Sraček, Behin, Lončarić, Nemec, Jurić, Firšt 3, Domijan, Ružić, Vuljak 2, Sermek, Šokec 5, Zagrajski, Perika, Ranilović, Kusak, Jurendić, Pavić.

ŽRK IVANČICE – PODRAVKA 5       24:8 (11:5)

PODRAVKA 5: Hudinčec, Sraček, Behin, Lončarić, Nemec, Jurić, Firšt 6, Domijan, Ružić 1,Vuljak, Sermek, Šokec 1, Zagrajski, Perika, Ranilović, Kusak, Jurendić, Pavić.

Autor: Goran Rihtarić, trener