Rukometašice Podravka Vegete su nakon utakmice 3. kola, a uoči utakmice 4. kola EHF Kupa s Craiovom u tjednom rasporedu našle mjesta i za utakmicu 12. kola 1.HRL za žene protiv Zameta u Rijeci. Utakmicu su cure na gostujućem terenu otvorile s 3:0, a do 5. minute već su na 6:1. Nižu se pogoci i u nastavku, a posebno se istaknula Holešova na krilu koja je do kraja poluvremena poentirala 6 puta. Domaća ekipa imala je velikih problema u napadu, a većinu pogodaka u prvom poluvremenu postizale su iz sedmeraca. Na odmoru su rukometašice Podravke s +11 (7:18).

Kontinuitet dobre igre nastavljaju igračice Podravka Vegete i u drugom poluvremenu, a trener ima mogućnost rotiranja svih igračica iz zapisnika s time da ih je u Rijeku stiglo samo 12, a na zapisniku se danas našla i mlada igračica Podravke 2 Lino Josipa Josipović. U drugom poluvremenu s dobrom igrom, ali uz nekoliko promašenih zicera nastavila je Holešova, a sigurna je bila i mlada Lea Franušić koja je postigla 4 pogotka iz igre. Polako i rutinski uz povećanje rezultatske prednosti privele su cure utakmicu kraju uz rezultat 15:35. Sada se ponovno moraju okrenuti nadolazećoj utakmici 4. kola EHF Kupa koja već u subotu slijedi u Koprivnici.

ZAMET  15(7)

PODRAVKA VEGETA 35 (18)

RIJEKA – Centar Zamet. Gledatelja 50. Suci: Antonio Jurić i Deni Marčinković iz Bjelovara. Nadzornik HRS-a: Roberto Lozančić

ZAMET: Hren(6), Toskić(5);Troskot, Mršić 1, Bahtiri 1, Pleše, K. Mikolić 3, I. Mikolić 3, Skokandić, Močibob 2, Sabalic, Visković, Đuzel 2, Bukvić 3

TRENERICA: Adrijana Prosenjak

PODRAVKA VEGETA: Tucaković (11+1), Ećimović(9); Zadravec 3, Holešova 12, Karlovčan, Milošević 2, Džono 2, Milosavljević 2, Franušić 4, Josipović 2, Petika 2, Chigirinova 6

TRENER: Zlatko Saračević.

ISKLJUČENJA: Zamet/Podravka Vegeta 4 min. (Franušić 2+2)

IGRAČICA UTAKMICE: Maria Holešova