TRENERI SURADNICI // Izvještava Branko Krajačić

Ilustracija // arhivaKao što se i očekivalo, igračice Podravke Lino lako su prošle gostovanje u Đuđevcu. Uvjerljiva pobjeda nad posljednje plasiranim Đurđevcom od 44:25 (20:10), pokazuje omjer snaga i razliku u kvaliteti ovih dviju ekipa. Obje su ekipe igrale fer i korektno, a gledateljstvo može biti zadovoljno jer je vidjelo puno trke i dosta pogodaka.

Odigrali smo utakmicu upravo onako kako sam i priželjkivao. Opušteno, ne previše obavezno i zahtjevno, ali uz dosta trke u kojoj je osnovni zadatak bio brza igra u oba smjera, obrana i napad. Kaže se da je svaka utakmica bolja od bilo kojeg treninga, a ova današnja to je sigurno i potvrdila. Sve igračice dobile su podjednaku minutažu i sve su se upisale u listu strijelaca. Zahvaljujem domaćoj ekipi na fer i sportskoj igri.

PRVENSTVENA UTAKMICA 16. KOLA 2. HRL-e SJEVER

ĐURĐEVAC – PODRAVKA LINO 25:44 (10:20)

ĐURĐEVAC – Sportska dvorana Strukovne škole. Gledatelja 100. Suci: Davor Lončar i Zoran Lončar (Varaždin). Nadzornik: Mišo Dobranić (Čakovec).

ĐURĐEVAC: Jalušić, Pavec, Šanteković 3, Topolski, Bulin 1, Cestar 5, Balatinec 2, Pačko 2, Kovač 1, Smesnik 2, Radman 5(4), Ferenčić 4, Sabolić. TRENER: Dražen Milaković.

PODRAVKA LINO: Kapitanović, Krmpotić, Slivar 1(1), Mikolčić 3, Pejak 1(1), Bogdanović 4, Božić 1(1), Polančec 1(1), Zagorščak 5, Šenvald 3(1), L. Kalaus 3, D.  Kalaus 9, Dušak 3(1), M. Oremović 3, Maljak 5, A. Oremović 2. TRENER: Branko Krajačić.

SEDMERCI: Đurđevac 5(4), Podravka Lino 6(6).

ISKLJUČENJA: Đurđevac 4 minute (Kovač, Ferenčić), Podravka Lino 10 minuta (Zagorščak, Šenvald, L. Kalaus, Maljak, A. Oremović).