RK Podravka Lino i ŽRK Pitomača odigrale su u subotu utakmicu drugog kola 2. HRL za žene. Gošće iz Pitomače došle su pripremljene te su od samog početka preuzele inicijativu. Domaće igračice bile su prisiljene cijelo prvo poluvrijeme loviti priključak. Prvo poluvrijeme završava s rezultatom 16:19 u korist Pitomače.

U dugom trenerica Đurđica Zečević u daje priliku igračicama s klupe. Podravkašice love priključak te u končanici utakmica završava podjelom bodova.

Trenerica Zečević je poslije utakmice izjavila:

Curama je ovo lekcija da se u Drugoj ligi igra čvršći i brži rukomet. Kako bi parirali ostalim ekipama potrebno je igrati borbeno i disciplinirano. Naša je ekipa relativno mlada, a ostale ekipe su fizički dominantnije no to ne znači da iz ovog iskustva nismo ništa naučile – rekla je trenerica Zečević.

Za Podravku Lino su igrale:
Međurečan, Josipović 3, Strugar 4, Stručić 5, Vuljak 1, Crnjak, Vrabelj 1, Balaško 1, Zagrajski 1, Domjan 2, Firšt 1, Dedi 6, Beljak 4, Strahija, Perić 3, Galinec
Trenerica: Đurđica Zečević