Lino, ilustracijaUtakmica 9. kola 2. HRL sjever odigrana u subotu protiv ŽRK Darde ponudila je pravu golijadu: postignuto je ukupno 66 golova, a slavila je domaća ekipa Podravke Lino rezultatom 49:17, poluvrijeme 22:9.

Već sami početak utakmice dao je naslutiti da ćemo ovu utakmicu dobiti. U prvom dijelu utakmice stekli smo veliku rezultatsku prednost (14:1), i tu prednost smo iz minute u minutu podizali, ne dozvolivši protivnicama nikakva iznenađenja. U takvom odnosu snaga moglo se dosta rotirati, pa su tako sve cure dobile priliku zaigrati. Na utakmici nije nastupala Lara Pavlović, kojoj je otkrivena mononukleoza, i, po riječima liječnika, izbivati će sa terena oko šest mjeseci.

PODRAVKA LINO – ŽRK DARDA 49:17 (22:9)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Fran Galović. Suci: Matija Cingesar (Varaždin) i Mario Mraz (Trnovec Bartolovečki). Nadzornik HRS-a: Tomislav Bjelopera (Bjelovar).

RK PODRAVKA LINO: Kosnica, Šafar, Borac; Ljubić 7, Karlovčan 7, Šaško 2, Franjkić 2, L. Šenvald, Hmelina, Horvat 8, Petika 6, Alvir 1, Papac 7, Mikulčić, Mrđen 9. TRENERICA: Snježana Petika.

ŽRK DARDA: Zubac; Maras 5, Matota 5, S. Kiš 1, Sraka 1, Janković, Nađ 4, Ilić, I. Kiš, Dobi. TRENER: Dragan Hosjak.

SEDMERCI: Podravka Lino 1(0), Darda 4(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 2 minute (Papac), Darda 0.