IlustracijaTRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

Subotnje gostovanje u Dardi bilo je za Podravku Lino vrlo uspješno, jer je 20. kolo 2. HRL sjever donijelo novu pobjedu od 23:35 (13:20) i dva nova boda na našem kontu. Sjajno smo otvorili utakmicu. Čvrsta obrana i odlična Šafar na vratima dali su nam vjetar u leđa i omogućili nam da postignemo velik broj lakih golova.

Nažalost, početkom drugog poluvremena nismo bili na istoj razini. Nepreciznim udarcima, koji su uglavnom završavali pogađanjem prečke ili vratnice, i tehničkim greškama, dozvolili smo domaćim igračicama da spuste razliku na 3-4 gola. No, nakon time-outa, furioznom serijom od 4-0 postavili smo stvari na svoje mjesto i u zadnjih petnaestak minuta dali priliku svim curama da zaigraju.

Još jedna potvrda da nema opuštanja, niti podcjenjivanja protivnica bez obzira kolika razlika bila.

Ponovno su se u napadačkom dijelu istakle Mrđen, Karlovčan i T. Petika, Papac je bila veliki pehista, nekoliko njenih udaraca završili su na okviru vratnice, a posebno moram naglasiti da se odlično snašla na desnom krilu Tea Hmelina, koju smo morali koristiti na tome mjestu, jer smo na ovoj utakmici ostali bez sva tri desna krila.

Još su nam preostala samo dva kola do završetka lige, a mi ćemo se truditi da ih odigramo što bolje.

UTAKMICA 20. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

DARDA – PODRAVKA LINO 23 : 35 (13:20)

DARDA – Nastavno sportska dvorana. Suci: Marko Lušić i Mario Uglik (oba Vinkovci). Nadzornik HRS-a: Damir Kuti (Osijek).

DARDA: Zubac, Pintar; Pein, Matota 7, Sraka 1, Vukas 2, Janković, Nađ 6, Tot, Kečkeš 1, Peter, Pope 6(3). TRENER: Dragutin Hojsak.

PODRAVKA LINO: Kosnica, Šafar, Borac; Karlovčan 6, Popović 3, Kokša, L. Šenvald, Hmelina 2, Horvat 2, T. Petika 10(1), Alvir, Papac 4, Jandrašić, Mrđen 8. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Darda 4(3), Podravka Lino 2(1).

ISKLJUČENJA: Darda 8 minuta (Matota, Sraka, Janković i Pope ), Podravka Lino 4 minute (Popović, Papac).