Podravka Lino 2013 // Foto Ivo Čičin-MašanskerRukometašice Podravke Lina pobjednice su ovogodišnjeg kupa Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije. U završnici u srijedu navečer (11. prosinca) pobijedile su drugoligaškog suparnika Đurđevac sa 44:29 (21:13). Podravka Lino tako nastavlja natjecanje u kupu u kojem je prošlosezonski sastav došao do same završnice, među četiri najuspješnije hrvatske ekipe.

Pobjeda Koprivničanki ni u jednom trenutku nije bila ugrožena. Početkom 2. poluvremena kad se razlika povećala na +10, ekipa trenerice Snježane Petike samo je održavala takvo stanje, a do kraja utakmice razlika se popela i na +15, što je i stvarni odnos snaga dviju susjedsnih ekipa.
U nastavku natjecanja Podravku Lino čeka susret s Bjelovarom, također drugoligaškim, ali jakim sastavom.

ZAVRŠNICA KUPA RUKOMETNOG SAVEZA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE
PODRAVKA LINO – ĐURĐEVAC 44:29 (21:13)
KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 100. Suci: Dalibor Blesić i Marko Presek (oba Koprivnica). Nadzornik: Vladimir Jurenec (Koprivnica).
PODRAVKA LINO: Markanović, Krmpotić; Karlovčan 4, Pejak 2, Benotić, L. Šenvald, Zagorščak 9, Hmelina 2, Horvat, Alvir 3, Papac 4, M. Oremović 2, Pavlović 1, A. Oremović 8(2), Široki 3, Mrđen 6. TRENERICA: Snježana Petika.
ĐURĐEVAC: Čeljaj, Pavec; Šanteković 7(3), D. Šandrovčan, M. Šandrovčan 1, Koren, Bulin, Pačko, Cestar 7(1), Klasan 1, Balatinec, Markač 7, Smesnik, Lenardić 3, Ferenčić 2, Radman 1. TRENERICA: Sanja Šandrovčan..
SEDMERCI: Podravka Lino 3(2), Đurđevac 5(4).
ISKLJUČENJA: Podravka Lino 4 minute (Karlovčan, Pavlović), Đurđevac 10 minuta (Ferenčić 2+2+2, diskv. u 55. minuti, Šandrovčan, Cestar po 2).
CRVENI KARTON: Ivana Ferenčić 55. treće isključenje.