Podravka Lino, ilustracija // ArhivaTRENERI SURADNICI // Piše Branko Krajačić

Susjedski ogled Đurđevca i Podravke Lino nije pružio očekivani rukomet: Podravka Lino – Đurđevac 44:22 (22:13). Za razliku od dosadašnjih susreta, koji su uglavnom pucali od naboja i želje za pobjedom, ovo je bila utakmica dva neravnopravna protivnika.

Skromna ekipa Đurđevca nije mogla parirati kvalitetnijem sastavu Podravke Lino koja je u osrednjoj igri i bez prevelikog truda, ostvarila visoku pobjedu. Vratari Linica s ukupno 28 obrana, a u napadačkom dijelu bolja od ostalih M. Oremović (7).

Teško je komentirati utakmicu koja završi ovakvim rezultatom, pogotovo ako se zna da je odigrana s pola snage. Iako smo pobijedili, nisam zadovoljan nastupom nekih igračica i sigurno je da ćemo morati ozbiljno porazgovarati o njihovoj igri. Iduće kolo igramo kod odlične ekipe Zrinskog u Čakovcu, što je i derbi prvenstva, a za oistitzanje dobrog rezultata pristup igri morat ćemo promijeniti.

PRVENSTVENA UTAKMICA 7. KOLA 2. HRL SJEVER

PODRAVKA LINO-ĐURĐEVAC 44:22 (22:13)

KOPRIVNICA – SD Fran Galović. Gledatelja 40. Suci: Katja Pleše (Osijek) i Melita Posavec (Virovitica). Nadzornik: Zlatko Ladić (Sračinec).

PODRAVKA LINO: Kapitanović (14+0), Krmpotić(13+1), V. Tvorić, Slivar 6, N. Tvorić 2, Mikolčić 3, Pejak 2, Bogdanović, Božić 4, Polančec, Zagorščak, Šenvald 3, L. Kalaus 3, D. Kalaus 7, M. Oremović 7, Maljak 1, A. Oremović 6.  TRENER: Branko Krajačić.

ĐURĐEVAC: Čeljaj, Šanteković 7, Topolski, Čilić 3, Radman 2, Pavlović, Ferenčić 1(1), Cestar 2, Klasan 7(3), Balatinec, Pačko, Kovač, Smesnik. TRENER: Dražen Milaković-

SEDMERCI: Podravka Lino 1(0), Đurđevac 5(4).

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 10 minuta (Pejak, Božić, Polančec, Zagorščak i M. Oremović po 2), Đurđevac 2 minute (Šanteković).