Ana Marija Maljak u Ljubljanu, Nikolina Tvorić u Nagyatád // Foto Robert ŠoštarićNastavlja se suradnja s mađarskim susjedima, Rukometnim klubom Rinyamenti iz Nagyatáda, u mlađim kategorijama. Rukometni klub i Sportska dvorana u Nagyatádu 26. siječnja organizatori su Jako sport kupa, koji će poslužiti kao priprema klubova za nastavak natjecanja na proljeće, a ujedno i kao promocija sporta. Na Jako kupu sudjelovat će i Podravka Lino.

Natjecanje će se održati u jednom danu, najprije u dvije skupine. U A skupini su mađarski klubovi Haladás VSE, Szekszárd FGKC i Marcali VSZSE, a u B skupini Podravka Lino, Rinyamenti Nagyatáda KC i Mohács TE.

Satnica natjecanja (igra se 2×25 minuta):

B 9,00 Rinyamenti KC – Podravka Koprivnica II.

A 10,05 Marcali VSZSE – Szekszárd FGKC

B 11,10 Podravka Koprivnica II. – TE Mohácsi

A 12,20 Haladás VSE – Marcali VSZSE

B 13,30 Rinyamenti KC – Mohács TE

A 14,40 Szekszárd FGKC – Haladás VSE

Za 5. mjesto 15,50 A3 – B3

Za 3. mjesto 17,00 A2 – B2

Za 1. mjesto 18,10 A1 – B1

Sve ekipe primit će diplomu, a pehare i medalje prve tri ekipe, a posebne nagrade očekuju najbolju igračicu i najbolju vratarku.