Ilu<stracijaTRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

U 7. kolu 2. HRL na gostovanju u Pitomači doživjeli smo težak poraz od istoimene ekipe Pitomače rezultatom 34:18, poluvrijeme 12:8.

Tako težak poraz rezultat je vrlo lošeg realizatorskog dana sve tri vanjske igračice koje su, i kada bi uspjele promašiti blok obrane, pogodile golmanicu.

Uz to: promašene stopostotne prilike, koraci, bačene lopte u aut i u noge suigračicama, pa smo čak i uspjeli asistirajući našoj kružnoj igračici loptu dodati golmanici protivničke ekipe.

Iskusna domaća ekipa je sve te propuste kažnjavala kontrama lijevokrilne igračice Mioč, jer moje igračice smatraju da se ne trebaju vraćati u obranu, poglavito igračice s te strane u napadu. Upravo Mioč i desni bek Šandor bile su nemilosrdne egzekutorice i uz vratarku Rajnović najzaslužnije su za naš ovako visok poraz.

Prvo poluvrijeme držali smo se dobro i bili stalna prijetnja domaćoj ekipi, no u nastavku utakmice nastupio je totalni pad i dekoncentracija, što su domače iskusne igračice znale iskoristiti. U cjelokupni naš jad još bih i dodala sutkinje koje su se često gubile u suđenju i donosile odluke po povicima iz publike.

UTAKMICA 7. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

PITOMAČA – PODRAVKA LINO 34:18 (12:8)

KOPRIVNICA – Dvorana Osnovne škole. Gledatelja: 200. Sutkinje: Sanja Hanić i Jelena Vujić (obje Zagreb). Nadzornik: Vladimir Kramar (Čakovec).

PITOMAČA: Rajnović, Greguraš; Đud 1, Pavlović, Novosel, Kožarić 6(1), Ćurić 2, Štefanec 3, Brlas, D. Petković, T. Petković 2, Magić, Mioč 10(2), Veličan, Šandor 8, Fel 1. TRENER: Darko Grdić.

PODRAVKA LINO: Borac, Vrabec; Popović 1, Sikavica, Franjkić 1, Brkić, Petričević, Franušić 4, Hmelina 6(3), Horvat 2, T. Petika 4, Alvir, Kolar, Kokša, Mikulčić, Jandrašić. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Pitomača 4(3), Podravka Lino 4(3).

ISKLJUČENJA: Pitomača 8 minuta ( Đud, Ćurić, Štefanec, Mioč), Podravka Lino 6 minuta (Franušić, Petika, Jandrašić).