Vesna Milanović LitreU srijedu su u Zagrebu izvučeni parovi polufinala Hrvatskog rukometnog Kupa za žene. Završnica kupa igra se u Samoboru.

U subotu, 30. travnja, od 16 sati igrat će Lokomotiva – Sesvete Agroproteinka, a od 18 sati Trešnjevka – Podravka Vegeta.

Finalna utakmica igra se u nedjelju 1. svibnja s početkom u 17,30 sati uz TV prijenos, zbog čega je i pomaknut termin odigravanja završnice za jedan dan, 30. travnja i 1. svibnja, umjesto 29. i 30. travnja.

Određene juniorke za kvalifikacije za EP

Izbornik ženske juniorske rukometne reprezentacije Nenad Šoštarić odredio je reprezentativke koje će na kvalifikacijama u Poljskoj od 21. do 23. travnja pokušati izboriti nastup na Europskom prvenstvu u Nizozemskoj. Kadetkinjama U-17 to je već uspjelo.

Na Šoštarićevu spisku među 17 pozvanih pet je Podravkinih igračica: Antonija Jukić, Lea Vukojević, Ivana Dragišić (na posudbi u Zelini), Andrea Čović i Marijeta Vidak.

Reprezentacija će se okupiti 17. travnja u Dugom Selu, odakle će 19. travnja u Poljsku.