Nakon nedjeljnog gostovanja u Slatini Podravka U11 upisala je nova 4 boda u utakmicama protiv ekipe Petrinje i Moslavine.

U obje utakmice dobrom igrom u obrani, na čelu sa izvanrednom golmanicom Dimić Arambašić, sveli smo protivnice na 6 golova po utakmici dok je u napadačkim akcijama, uz solidnu igru, bilo i pogrešaka koje u nadolazećim utakmicama trebamo svesti na minimum – rekla je trenerica Đurđica Zečević.

Ovim kolom završava natjecateljski dio u ovoj kalendarskoj godini i nakon tradicionalnog Božićnog turnira u Sesvetama (22 i 23 12.) te kratke blagdanske pauze, već 2.siječnja ekipa nastavlja s treninzima.

Podravka U11: (golovi zbrojeni) Rašić 5, Šomoci 11, Varga 2, Gložinić 1, Tišljarić , Kolar, Cvetanović, Maksimović 10, Dimić Arambašić, Šisl, Radanović, Matijaško 1, Štefanec,Polančec,Brunec.

Rezultati:

Podravka – Petrinja 14:6

Podravka – Moslavina 16:6

Najkorisnijim igračicama proglašene su Athina Dimić Arambašić  i Tara Maksimović.