Mlade rukometašice Podravke U13 upisale su dvije vrijedne pobjede u utakmicama 11. kola 1.HRL U13 protiv Pitomače i Virovitice 1234. Protiv Virovitice su slavile rezultatom 22:9, a protiv Pitomače 27:7. U utakmici s Viroviticom najraspoloženija je bila Lara Begović koja je postigla sedam pogodaka i proglašena je za najkorisniju igračicu utakmice. U utakmici s Pitomačom po četiri su pogotka zabile Lara Begović, Veronika Džinić i Ela Komar dok su po tri dodale Klara Kovačić i Vita Vadla, koja je ujedno proglašena i najkorisnijom igračicom utakmice s Pitomačom. 

Trenerica Petika je bila zadovoljna uvjerljivim pobjedama i igrama svojih djevojaka. 

Odigrali smo prema planu i uzeli četiri važna boda te su sve djevojke dobile minutažu. Svaka od njih ima priliku dokazati se i nametnuti kako bi konkurirale za mjesto među 16 koje će ove godine ići na državno. Ključ je naravno da na ovoj razini igramo do kraja i kvalificiramo, a u ovom smo trenutku na dobrom putu da to ostvarimo – zaključila je Snježana Petika.