Naše djevojke U13 uputile su se na Završnicu Prvenstva Hrvatske u Poreč. Djevojke su to koje su kroz ovu natjecateljsku sezonu pod vodstvom trenerice Snježane Petike u jakoj konkurenciji izborile završnicu kao trećeplasirana ekipa s 35 osvojenih bodova u 1.HRL U13. Završnica se održava od 6. do 9. lipnja, a Podravka je smještena u grupu D s ekipama ŽRK Brod, Dugo Selo ’55, Trilj i Rudar. Dodajmo i da će trenerici Snježani Petiki pomoć na klupi biti Maja Sokač. Curama i trenericama želimo puno sreće i puno dobrog rukometa, a mi ćemo vas ponovno pratiti putem YouTube kanala HRS-a gdje će biti dostupni prijenosi svih utakmica.
Utakmice u skupini će se igrati prema ovom rasporedu:
Četvrtak 6.6.2024.
Podravka vs ŽRK Brod 16.00 sati
Trilj vs Podravka 19.00 sati
Petak 7.6.2024.
Rudar vs Podravka 16.00 sati
Podravka vs Dugo Selo ’55 19.00 sati
Rapored od osmine finala dostupan je na linku: