Podravka U17 je proteklog vikenda pod vodstvom trenera Pranjića osvojila dvodnevni turnir Samobor Handball Cup!
U polufinalu su pobijedile ekipu Ivanića rezultatom 11:16. U napetom finalu, između Podravke i Sesveta, u regularnom dijelu utakmica je završila izjednačenim rezultatom 9:9. U izvođenju sedmeraca igračice Podravke su bile uspješnije te su pobijedile i zasluženo su se u Koprivnicu vratile sa zlatom. Tara Đelekovčan se ponovno okitila titulom MVP, kao najbolja igračica turnira.
Čestitam curama na osvojenom zlatu. Pokazale su pravi karakter, pogotovo u finalu. Zasluženo idemo sa zlatom u Koprivnicu. Čestitam Tari na individualnoj nagradi! Kao ekipa, imamo još puno prostora za napredak u našoj igri i raditi ćemo na tome da svakim danom budemo bolji – rekao je trener Antonio Pranjić.
Fotografija dana//MVP U17 Tara Đelekovčan čuva djevojčicu Ivu Kljaić proglašenu za MVP u kategoriji U11

Podravka U17: A.Marijanović, Horvat, L.Marijanović; Gregurić, Hajdinjak, Cvelber, L.Horvat, Đelekovčan, Rumek, Domović, Miklić, Javorić, Zvonar, Stručić, Milivojević, Jakupanec, Galinec. Trener: Antonio Pranjić

*Subota, SHC U17*
Sesvete – Podravka 14:13
Podravka- Piran (SLO) 22:14
*Nedjelja, SHC U17*
Polufinale:
Ivanić – Podravka 11:16
Finale:
Podravka – Sesvete 11:10 (9:9)
Čestitke i bravo cijeloj ekipi i trenerima. Posebne čestitke Tari koja je ponovno MVP turnira.
📸Dražen Pevač