Lana Franković odlučila je otići // Foto RK PodravkaDirektorica RK Podravke s.d.d. Božica Palčić potvrdila je da u ekipi koja se sprema za iduće dvije sezone neće biti vanjska igračica Lana Franković. Palčić je rekla da Franković odlazi svojom voljom i odlukom.

Podsjetimo da će u iduće dvije godine u sastavu sigurno biti igračice s potpisanim ugovorima i igračice iz podmlatka: Jukić, Nikšić, Nemaškalo, Džono, Vidak, Krsnik, Papac, Mrđen, Karlovčan te Milošević još jednu sezonu.

Za šest se igračica još ne zna. Kod vratarki očekuje se uskoro razrješenje dileme oko Ivane Kapitanović, ali i Mirjane Milenković. Očekuje se ostanak Kapi, s uskoro će biti jasno ostaje li Mirke ili će klub potražiti novu golmanicu koja bi ušla u vratarski trio.

Nema konkretnih informacija oko eventualnih dolazaka novih igračica ili odlazaka sadašnjih, iako je jasno da još ništa nije rečeno oko Ivane Dragišić i Sare Šenvald.

Ugovori s igračicama važe do 30. lipnja. Od 1. srpnja nastupa nova/stara Podravka Vegeta.