Rukometašice Podravka Vegete će danas na domaćem terenu odigrati 24. kolo 1.HRL za žene protiv Dalmatinke iz Ploča. Podravka je i dalje uvjerljivo na prvom mjestu u domaćem prvenstvu s 44 boda. Slijede ju Umag s 36 bodova na drugom mjestu i Lokomotiva s 34 na trećem mjestu i dvije utakmice manje u odnosu na Umag i Podravku.

Utakmica je na rasporedu u 18 sati u SD Gimnazije Fran Galović Koprivnica.

Uoči današnjeg ogleda izjavu je dao trener Antonio Pranjić.

”Poraz u Kupu prošlog vikenda ostavio je traga na nama. Bilo nam je teško što se moglo vidjeti i u prvom poluvremenu u Varaždinu. Nažalost vrijeme ne možemo vratiti unatrag nego moramo ići dalje i odigrati maksimalno ove preostale utakmice prvenstva. Danas je na redu Dalmatinka, ekipa koja nakon natjecateljskog zastoja ima sve pobjede i trenutno je u naletu. Mi imamo malih problema s ozljedama, ali unatoč tome analizirajući sve pogreške koje smo radili u posljednjim utakmicama, danas očekujem agresivnu obranu i efikasan napad od prve do zadnje minute kako i priliči najboljoj hrvatskoj ekipi,” rekao je trener Antonio Pranjić.