wrhl_2012_13U Jagodini u Srbiji u subotu je održan sastanak predstavnika klubova sudionika ovosezonske Regionalne lige WRHL-a. U Regionalnoj ligi od početka rujna igrat će Biseri Plevlja i europski prvak Budućnost (Podgorica) iz Crne Gore, Metalurg i Vardar (Skoplje) iz Makedonije, Zaječar i Jagodina iz Srbije te Podravka Vegeta (Koprivnica) i Lokomotiva (Zagreb) iz Hrvatske.

Prošle godine liga je bila odlično organizirana, a vodstvo Regionalne lige izrazilo je zadovoljstvo što su se priključila dva ugledna hrvatska kluba.

Izvučeni su i parovi i određeni datumi odigravanja utakmica, uz uvažavanje nacionalnih prvenstava te igranja klubova u Europi.

Podravka Vegeta i Lokomotiva čekaju reakciju Hrvatskog rukometnog saveza na njihov prijedlog novog sustava natjecanja.

Prvi uakmice Podravka Vegeta igra u Koprivnici u subotu 8. rujna s Jagodinom.