Palčić, Jukić, Džono i Tatari ŠimunovićPodravka Vegeta sređuje sastav za iduće sezone. Danas, u utorak 17. travnja, u klupskim prostorijama nove ugovore potpisale su Antonia Jukić i Dragica Džono. Jukić je produžila vjernost na dvije godine do 30. lipnja 2020. godine, a Dragica Džono na godinu dana do 30. lipnja 2019. Ugovore je u ime kluba potpisala direktorica Božica Palčić uz nazočnost sportske direktorice Mirande Tatari Šimunović.

Potpis Jukić Dragici Džono to je četvrti ugovor s RK Podravka s.d.d. Došla je u sezoni 2014/15. Jukić je u prvoj ekipi od sezone 2009/10 i 2010/11, dvije sezone bila je na posudbi i od 2013/14. stalna je članica prve ekipe.

U ovom trenutku ugovore ima 11 igračica. Do 30. lipnja 2020. godine potpisale su Nikolina Zadravec, Antonia Jukić i Dejana Milosavljević, a do 30. lipnja 2019. potpisale su Aljona Ihnjeva, Ivona Mrđen, Korina Karlovčan, Lara Pavlović, Magdalena Ećimović, Tena Petika, Elena Popović i Dragica Džono.

Potpis Džono Razgovori i pregovori se nastavljaju, a cilj je utvrditi ekipu koja će se moći plasirati u europska natjecanja, prvenstveno u Ligu prvakinja.