Podravka Vegeta - Krim Mercator // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravka Vegeta s dvije pobjede iz tri susreta osvojila je 2. mjesto na 9. memorijalnom turniru Josipa Samaržije Bepa. U utakmici 3. kola svladala je Krim Mercator 31:29 (17:14) u utakmici koja je bila uzbudljiva za gledatelje i navijače i jedne i druge ekipe, jer Krim uvijek prate vjerni Krimovci.

Tako je turnir završio u lijepoj natjecateljskoj atmosferi. Obje ekipe borile su se do kraja. To je, međutim, jedna dimnezija više u igri Podravke Vegete i dobar signal za ubuduće. Činjenica je da se iz utakmice u utakmicu igralo sve bolje i da se forma diže.
Slijedit će tjedan relaksacije, bez javnosti, tj. bez utakmica, pa će to biti priprema za 13. rujna kada u 1. kolu 1. HRL dolazi novi-stari ligaš Dalmatinka iz Ploča.

Na kraju je održana svečanost podjele priznanja.

Podravka Vegeta - Krim Mercator // Foto Ivo Čičin-Mašansker

UTAKMICA 3. KOLA 9. MEMORIJALNOG TURNIRA JOSIP SAMARŽIJA BEPO

PODRAVKA VEGETA – KRIM MERCATOR 31:29 (17:14)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 400. Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (Oba Hrvatska).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (9+0), Milenković (8+0); Čović 5, Nikšić 2, Šenvald, Živković 5, Džono 1, Nemaškalo 5, I. Mrđen, Vidak, A. Oremović, Maljak, Tatari 4, Trifunović 3, Elez 6(4). TRENER: Goran Mrđen.

KRIM MERCATOR: Stefanišin(-+0), Marinček (10+0); Jurič 3, Luković 1, Čečkova, Zrimšek, Pavlova, Hrnčić, Bajramoska 7, Beganović 1, Bak 2, Lambevska 1, Koren 8(1), Janković, Gregorc, Barič 6(1), Urbančič. TRENERICA: Marta Bon.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 4(4), Krim Mercator 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 2 minute (Živković), Krim Mercator 4 minute (Jurič, Barič)..

IGRAČICA UTAKMICE: Miranda Tatari (Podravka Vegeta).

Ni to nije sedmerac // Foto Ivo Čičin-Mašansker