Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice nastavila je s tradicijom dodjele priznanja najuspješnijim koprivničkim sportašicama, sportašima, ženskim i muškim ekipama te perspektivnim sportašicama i sportašima, ali i ekipama. Danas su se ponovno nakon jedne godine pauze sukladno epidemiološkim mjerama okupili najistaknutiji sportaši s područja grada Koprivnice.

Svečanost su svojim govorima uveličali predsjednica Zajednice Športskih udruga Grada Koprivnice Jasmina Stričević, gradonačelnik grada Koprivnice Mišel Jakšić te župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren.

Rukometni klub Podravka može biti ponosan jer su na današnjoj svečanosti klubu otišla čak 4 priznanja. Najuspješnija sportašica u 2021. godini je Dejana Milosavljević.

Lijevo gradonačelnik Mišel Jakšić, Dejana Milosavljević i predsjednica Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice Jasmina Stričević

Priznanje za najuspješniju žensku sportsku ekipu u 2021. godini dobila je ekipa Podravka Vegeta.

1.ekipa 2020./2021. (s lijeva na desno (gornji red) Bojan Savić(fizioterapeut), Lea Franušić, Dragica Džono, Barbara Stančin(trenerica vratarki), Elena Popović, Lamprini Tsakalou, Nikola Golub(kondicijski trener). Srednji red s lijeva na desno (Azenaide Carlos, Bruna Zrnić, Ana Buljan, Aneja Beganović, Zlatko Saračević (trener), Antonio Pranjić (pomoćni trener), Dejana Milosavljević, Selena Milošević, Ivona Mrđen. Donji red s lijeva na desno Antonia Tucaković, Margarita Škarić, Korina Karlovčan, Dejana Milosavljević, Nikolina Zadravec, Magdalena Ećimović, Dijana Mugoša, Lucija Jandrašić, Ana Turk, Yuliya Dumanska. //foto: arhiva//Ivan Brkić

Pojedinačnu nagradu za najuspješniju perspektivnu žensku ekipu u 2021. godini dobila je ekipa kadetkinja RK Podravke U-16. Priznanje je preuzela kapetanica ekipe Dunja Međurečan.

Kadetkinje U-16 najuspješnija perspektiva ženska ekipa za 2021. godinu

U kategoriji najuspješnija perspektivna sportašica u 2021. godini bila je nominirana Lana Strugar no ovoga puta u jakoj konkurenciji individualno priznanje odlazi mladoj i perspektivnoj sportašici Dori Lovrinović iz Atletskog kluba Koprivnica no najviše se klubova istaknulo baš u ovoj kategoriji što znači da je budućnost koprivničkog sporta u dobrim rukama.

Priznanja su dodijelili gradonačelnik Koprivnice Mišel Jakšić i predsjednica Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice Jasmina Stričević.