U drugoj utakmici 1.kruga Regionalne lige za žene ŽRK Budućnost je svladala rukometašice Podravka Vegete 29:26, poluvrijeme(15:12). Borile su se naše cure i držale tempo u prvom poluvremenu, kao i rezultat na 1-2 gola prednosti za domaćina, a kratko su imale i vodstvo 3:4 i to u osmoj minuti. U drugom poluvremenu raste prednost Crnogorki do +5, ali ponovno se vraćamo nizom od tri pogotka i zaključujemo utakmicu uz tri pogotka zaostatka. Još jedna čvrsta i borbena pripremna utakmica u nizu u kojoj se čak osam puta u listu strijelaca upisala Lamprini Tsakalou, a slijede ju Debelić s 5 i Stanko sa četiri pogotka. Danas su naše vratarke zajedno imale 14 obrana od toga je 10 upisala Magdalena Ećimović. Sada slijedi povratak u Koprivnicu i priprema za početak sezone u 1.HRL za žene i prvu službenu utakmicu s Kokom u nedjelju u 18 sati.

Sastavi:

ŽRK Budućnost: Rajčić, Radičević 8, Pletikosić, Vujović 3, Džaferović, Lazović 2, Godeč, Premović, Brnović 3, Bulatović, Babović, Ramusović, Mehmedović 4, Raičević 9

Trener:Dragan Adžić

Podravka Vegeta: Ećimović (10), Risović (4); Zadravec 1, Turk, Karlovčan 3, Popović, Jandrašić, Milošević, Džono, Milosavljević 2, Mugoša 2, Franušić, Stanko 4, Gjeorgjievska 1,Tsakalou 8, Debelić 5

Trener:Zlatko Saračević

Isključenja:Budućnost 4min.(Brnović 2+2), Podravka Vegeta 4min.(Debelić,Gjeorgjievska)

Sedmerci: Budućnost 7(7)/Podravka Vegeta 3(3)

Sljedeći tjedan je na rasporedu i drugi krug Regionalne lige i to u Koprivnici u SD Gimnazije Fran Galović koji će trajati od 17. rujna do 19. rujna. Podravka Vegeta bit će domaćin Krim Mercatoru i Budućnosti. Utakmice će se odigravati prema dolje navedenom rasporedu, a ulaz u dvoranu je besplatan:

UTORAK,17. rujan

18:00 Podravka Vegeta-Krim Mercator

SRIJEDA, 18.rujan

18:00 ŽRK Budućnost-Krim Mercator

ČETVRTAK,19.rujan

18:00 Podravka Vegeta-ŽRK Budućnost