Podravka prvak 2016 2017Podravka Vegeta prvak je dsržave zahvaljujući pravilniku HRS-a da je važna ukupa gol-razlika, a nisu međusobni susreti. Nismo znali. Naime, Lokomotiva je u 26. kolu pobijedila sa 17:10 (9:5). Broj postignutih golova Koprivničanki sve govori.

Podravka Vegeta nosi pehar u Koprivnicu, ali nije jasno kako je došlo do blamaže u zadnjem kolu ovosezonskog natjecanja.

Ostali podaci, kao i fotografije bit će objavljeni nakon dolaska ekipe u Koprivnicu, večeras.

Kapi prima peharUTAKMICA 26. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

LOKOMOTIVA – PODRAVKA VEGETA 17:10 (9:5)

LOKOMOTIVA: Razum (-), Pijević (18+1); Boras, Kajfeš 6, Blažek 2, Šenvald, Posavec 2, Kragić, Lukić, L. Kalaus 4(1), D. Kalaus, Jurlin, Kapetanović, Zagorščak, Glavan 2, Prkačin. TRENER: Nenad Šoštarić.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (15+2), Hajduk (-); Zadravec 2, Horvat, Dežić, Popović, Krsnik, Milošević 1, Nemaškalo 2, I. Mrđen, Vidak 2(1), Pavlović, Petika, Gugić, Debelić 3. TRENER: Goran Mrđen.

SEDMERCI: Lokomotiva 3(1), Podravka Vegeta 2(1).

ISKLJUČENJA: Lokomotiva 6 minuta (Glavan 22+2, L. Kalaus), Podravka Vegeta 10 minuta (Debelić 2+2, Krsnik, Nemaškalo, I. Mrđen..

IGRAČICA UTAKMICE:Teaa Pijević (Lokomotiva)Mali pehar stalno vlansništvo