Nakon dva kvalifikacijska kruga prepuna akcije, postavljeni su sudionici grupne faze EHF Europske lige žene 2023/24. U četvrtak 23. studenoga u 11:00 sati po srednjoeuropskom vremenu putem live streama je održan ždrijeb skupina. Podravka Vegeta je smještena u grupu A s danskim klubom Nykøbing Falster Håndbold, mađarskom ekipom Praktiker-Vác i norveškom ekipom Storhamar Handball Elite. Evo i grupa.

EHF EUROPEAN LEAGUE WOMEN 2023/24 GROUP PHASE GROUPS

Group A: Nykøbing Falster Håndbold, Praktiker-Vác, Storhamar Handball Elite, HC Podravka Vegeta

Group B: Thüringer HC, H.C. Dunarea Braila, HC Lokomotiva Zagreb, Chambray Touraine Handball

Group C: CS Gloria 2018 BN, Neptunes Nantes, MKS FunFloor Lublin, HSG Bensheim/Auerbach

Group D: Motherson Mosonmagyarovari KC, Costa del Sol Malaga, CSM Targu Jiu, Sola HK