Objavljeni su “potovi” ždrijeba za grupnu fazu EHF kupa za žene. Nakon što su odigrane posljednje utakmice kvalifikacija, ali i DELO EHF Lige prvakinja poznata su imena 16 ekipa koja dolaze u Beč kako bi sudjelovale u ždrijebu. Izvlačenje će se održati u četvrtak, 21. studenog u 11 sati. Izvlačit će se četiri skupine. Dvanaest ekipa uspješno je prošlo kvalifikacije dok im se pridružuju još četiri iz Lige prvakinja, među njima i Podravka Vegeta. Četiri sudionika Lige prvakinja čine prvi “pot” te se samim time ne mogu sresti u grupnoj fazi Kupa EHF-a. Prvo kolo grupne faze Kupa EHF zakazano je za 4 i 5. siječnja, a posljednje kolo će se odigrati 8. i 9. veljače. Dvije najbolje ekipe iz skupine plasiraju se u četvrtfinale. Ženski Kup EHF-a igra se u sadašnjem formatu nakon spajanja EHF Kupa s Kupom pobjednika kupova, a nakon ove sezone transformira se u Europsku rukometnu ligu.

 

Raspored “potova” je sljedeći:

Pot 1
CRO     HC Podravka Vegeta
CZE      DHK Banik Most
GER     SG BBM Bietigheim
POL      MKS Lublin S.A.

Pot 2
DEN     Herning-Ikast Handbold
HUN     ÉRD
HUN     Siófok KC Hungary
TUR      Kastamonu Belediyesi GSK

Pot 3
GER     Thüringer HC
ROU     CSM Corona Brasov
ROU     Magura Cisnadie
RUS     Handball Club Lada

Pot 4
DEN     Kobenhavn Handball
DEN     Odense Håndbold
HUN     DVSC Schaeffler
NOR     Storhamar Handball Elite