Ivon MrđenZadnju prvenstvenu utakmicu ove sezone pred svojim gledateljima (preostaje susret u Zagrebu s Lokomotivom) Podravka Vegeta igra u pretposljednjem, 25. kolu, u Koprivnici u petak 26. svibnja u 20 sati. Igra se u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića, Ul. Željka Selingera 3a. Ulaz je besplatan.

Sudit će Robert Magić i Sandro Špiramec iz Trnovca Bartolovečkog, a nadzornik HRS-a bit će Bruno Androš iz Osijeka.

Do krja su ostala samo dva kola. Podravka Vegeta ima prednost pred Lokomotivom od dva boda uz bolju gol-razliku te bolji međusobni omjer golova (+7). Uz pretpostavku domaće pobjede nad Umagom, pitanje prvakinja Hrvatske rješavat će se u zadnjem kolu u Zagrebu.

DJEVOJČICE // Turnir u nedjelju u Koprivnici

Podravka je domaćin 4. kruga djevojčica B Rukometne lige Regije sjever (RLRS). Turnir će se igrati u sportskoj dvorani Gumnazije Frana Galovića u Koprivnici, Ul. Željka Selingera 3a s početkom od 11 sati.

Raspored utakmica

11,00 ŽRK Bjelovar – Podravka 2

11,45 RŠD Bjelovar – Podravka 1

12,30 RŠD Bjelovar – Podravka 2

13,15 Podravka 1 – ŽRK Bjelovar