Rukometašice Podravka Vegete su i dalje u ritmu utakmica srijeda-subota, a novi izazov je na rasporedu u subotu 26.ožujka s početkom u 17.30 sati u Dvorani europskih prvaka u Bjelovaru protiv istoimenog domaćina i trenutno trećeplasirane ekipe prvenstva. Uoči utakmice 19.kola 1.HRL za žene, kratku je najavu za klupske stranice dao trener Goran Mrđen.

Sigurno da je ta srijeda-subota, peta u nizu i da nije isti ritam kao subota-subota. Bez obzira što to ostavlja traga, naučeni smo na to i u osamdeset posto ovog prvenstva tako igramo. Sigurno je da to remeti neki ritam treninga, ali mi idemo ustrajno i dalje. Ekipa Bjelovara je trećeplasirana ekipa lige, sigurno je da imaju kvalitetu, dobar niz pobjeda, dobru atmosferu i kvalitetan igrački kadar. To pokazuju i njihovi rezultati i znamo da neće biti lako, ali imamo i mi svoje kvalitete – rekao je trener Goran Mrđen uoči novog prvenstvenog izazova.