S utakmice Podravka Vegeta - Koka 23. rujna 2011. // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrZbog snijega krnje je prvenstvo rukometašica, jer je bilo nekoliko odgođenih utakmica prethodnog kola. U 16. kolu Podravka Vegeta u subotu 11. veljače gostuje u Varaždinu i igra s Kokom. Igra se od 16 sati u novoj Gradskoj sportskoj dvorani na Dravi.

Jedna utakmica 16. kola već je odigrana unaprijed. Lokomotiva, koja uspješno igra u Challenge kupu (pobijedila je u prvoj utakmici u gostima u Beogradu Crvenu Zvezdu 21:26), zbog uzvratne utakmice s Beograđankama (Zagreb, nedjelja, 16,30 sati), ugostila je Dalmatinku već u srijedu i pobijedila 27:24. Odgođenu utakmicu sa Zelinom igra 22. veljače.

Istodobno, Zelina utakmicu u Sinju igra već danas, u petak, početak utakmice Sinj – Zelina je u 17,30 sati. Zelina je već u četvrtfinalu istoga kupa, jer je prošlog vikenda u dvije utakmice eliminirala poljsku Politechniku 30:21 i 25:31.

Ostali parovi 16. kola igraju se u subotu: u 17,30 sati Samobor – Umag, u 16 sati Trešnjevka – Zamet, u 17,30 sati Sesvete Agroproteinka – Arena i u 13,45 sati Prijent Presoflex – TVIN Trgocentar.