U još jednoj prvenstvenoj utakmici u 14. kolu 1.HRL za žene Podravka Vegeta svladala je Osijek na domaćem terenu 38:30, poluvrijeme 20:12. Osim u prvim minutama utakmice kada su se naše cure tek zagrijavale nije bilo sumnje u vodstvo Podravke pa je gostujuća ekipa malu prednost od +2 imala samo u 6′ no ništa što naša ekipa ne bi mogla stići. Može se reći kako je ovo bila još jedna rutinski odigrana utakmica u kojoj su sve igračice iz sastava imale svoju minutažu, ali i upisale pogotke. U našim su redovima najviše zabijale Chigirinova i Debelić, a u drugom su poluvremenu veću minutažu dobile Popović, Jandrašić i Franušić i dobro ju iskoristile. Posebno se pogocima u 2. dijelu istaknula Franušić i četiri puta zatresla protivničku mrežu.

Podravka Vegeta 38(20)

ŽRK Osijek 30(12)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Fran Galović. Gledatelja: 400. Sutkinje: Irena Pahor (Rijeka) i Sanja Trbović (Rijeka). Nadzornik: Milan Emanović

Podravka Vegeta: Ećimović (7), Tucaković (4), Risović (1);Zadravec 4, Turk 1, Holešova 2, Karlovčan 3, Popović 1, Jandrašić 1, Milošević 4, Džono 1, Franušić 4, Chigirinova 7, Ikhneva 1, Debelić 5, Yezhykava 4

Trener: Zlatko Saračević

Osijek: Borac 3, Barišić 1, Brkić 2; Putnik, Daidžić 1, Hren 3, Lacković 13, Zirn 5, Dragojević, Prskalo, Jeršek 2, Zagorščak 1, Špoljarić 4, Damjanović, Ljubas, Frančić 1

Trenerica: Jelena Crnov

SEDMERCI: Podravka Vegeta 1(1), ŽRK Osijek 6(4)

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 2min. (Yezhykava), ŽRK Osijek 4min (Zagorščak 2+2)