Rukometašice Podravka Vegete su u polufinalnoj utakmici Kupa Hrvatske svladale Koku, poluvrijeme 19:11. Utakmicu je na vratima Podravke otvorila mlada Magdalena Ećimović koja je odlično opravdala minutažu u prvom poluvremenu s ukupno šest obrana, od toga dva sedmerca. Ekipu su pogocima u prvom poluvremenu predvodile Zadravec, Debelić, Milosavljević i Milošević. Na odmor Saračevićeve odabranice odlaze s lijepom prednošću od +8 i uz rezultat 19:11.

U drugom poluvremenu ulazi i mlada ljevakinja Lea Franušić, a na golu je Tucaković koja je u prvim minutama skinula još jedan sedmerac. Serijom pogodaka ekipa brzo dolazi na +11. Nastavljaju  Podravkašice vodstvo i u nastavku utakmice. Posljednjih 15 minuta na golu Podravke je Jovana Risović, a u igru ulazi i mlada Jandrašić koja sjajno iskorištava svoje minute, a nakon toga i Firšt. Utakmicu ekipa mirno privodi kraju uz rezultat 35:21 i osigurano finale Kupa Hrvatske koje je na rasporedu u subotu u 17.30 sati ponovno u dvorani Žatika, a izravan prijenos bit će na 2. programu HRT-a. Protivnika ćemo doznati nakon drugog polufinalnog susreta u kojem će snage odmjeriti Sesvete i Murvica.