U subotu su naše djevojčice U13 odigrale 10. kolo 1.HRL za žene i upisale neriješen rezultat 18:18 sa Zrinskim te pobjedu protiv Preloga 31:19 i tako uzele još tri boda u 1.HRL U13. Najkorisnijim su igračicama proglašene Ela Komar i Klara Kovačić. Trenerica Snježana Petika je mogla biti zadovoljna pobjedom protiv Preloga gdje njezina ekipa prednjači i kvalitetom, ali ne i otvaranjem utakmice sa Zrinskim koja je na kraju ipak dobila jedan bolji smjer.
Loše smo ušli u utakmicu sa Zrinskim no sredinom prvog dijela trgnuli smo se i ipak došli do važnog boda. Ne mogu biti zadovoljna tim početkom no pristupom i karakterom kasnije kada se trebalo stizati mogu biti zadovoljna. Protiv Preloga se vidjela razlika u kvaliteti i zabilježili smo uvjerljivu pobjedu – rekla je trenerica Snježana Petika. 
S obzirom da je u 8. kolu lige izostao dvoboj s Đurđevcom on je naknadno odigran u ponedjeljak 8. travnja na domaćem terenu gdje su podravkašice bile gošće. Utakmica je to koja je bila od velike važnosti za plasman na Završnicu. Podravkašice su je otvorile nervozno i u prvom poluvremenu zabile tek tri pogotka za 20 minuta igre. Na kraju su slavile uvjerljivo uz rezultat 15:7 
Bila je to odlučujuća utakmica u kojoj se tražila pobjeda s obzirom na trenutno stanje na tablici kako bi održali svoju poziciju za završnicu Prvenstva Hrvatske sigurnom. Prvo poluvrijeme bilo je jako tanko, zabili smo tek tri pogotka i imali pogodak zaostatka na poluvremenu no u drugom smo se dogovorili neke stvari cure su slušale i odradile sve kako treba u napadu, gurale u leđa i došle do važnih bodova – rekla je Petika. 
Najkorisnijom igračicom utakmice proglašena je Anđela Sočev. 
Anđela Sočev/ najkorisnija igračica utakmice sa Đurđevcom
Rezultati i golovi:
Zrinski -Podravka 18:18 –> Podravka: Kljaić, Begović 2,Kovačić 6, Ivanček, Džinić 1, Komar 2, Ristemi, Horvat, Bošnjak, Ciler, Kovačević 6, Vadla 1, Sočev, Habek, Galović, Premec
Podravka – Prelog 31 : 19–> Podravka: Kljaić 5, Janeković, Begović 3, Kovačić 4, Džinić 4, Komar 6, Ristemi 2, Horvat, Bošnjak M. 2, Kovačević 2, Vadla 3, Sočev, Štefičar, Galović, Premec,Bošnjak P. 1
Đurđevac- Podravka 7:15–>Podravka: Kljaić, Begović ,Kovačić 2, Ivanček 2, Džinić 4, Komar 3, Ristemi, Horvat, Bošnjak, Ciler, Kovačević 1, Vadla , Sočev, Habek, Galović, Premec 3