Kairos –  Kup 2021. koji se održavao od 02.- 05.09.2021. u Trogiru, ponovno je položio ispit i na vrhunskoj razini okupio brojne klubove. Nastupalo je 16 ekipa podijeljenih u dvije kategorije, a Podravka 4 djevojčice rođ. 2008/2009 sudjelovale su u kategoriji igračica rođ. 2007/2008.

Najprije želim pohvaliti organizatore turnira i vjerujem da se vidimo i sljedeće godine. Odigrali smo pet utakmica i ostvarili tri pobjede i dva poraza i turnir završili na petom mjestu – izvijestila je trenerica Snježana Petika i dodala kako su djevojčice imale priliku za nova poznanstva, ali i dovoljno slobodnog vremena za uživanje u toplom vremenu i kupanju te društvenim igrama.

Pregled rezultata:

Podravka –  Zelina  15:17

Trogir – Podravka 18:14

Cetina – Podravka 11:13

Podravka – Dugo Selo 19:11

Podravka – Cetina 16:12

Dodajmo kako je Snježana Petika, trenerica ženske seniorske reprezentacije Hrvatske i rukometna legenda, ali i trenerica u RK Podravki na ovom turniru zajedno s još nekim istaknutim rukometašima i rukometašicama dijelila i pojedinačne nagrade te pehare za plasman.