Naše ekipe U15 i U13 nastupiti će na Pozoj Handball Cup 2023. u organizaciji DŠR Sportska subota te partnera ŽRK Zrinski i MRK Čakovec. Natjecanje počinje ovog četvrtka, 24.08., a završava u nedjelju, 27.08.2023. Turnir okuplja oko 100 ekipa iz Hrvatske, Slovenije, Mađarske, Bosne i Hercegovine, Austrije, Slovačke i Poljske. Utakmice će se paralelno odigravati u sedam sportskih objekata diljem Međimurja. RK Podravka U15, pod vodstvom trenera Antonia Pranjića, nalazi se u grupi B gdje će nastupiti protiv ekipa MHK Bytča (SLK), Prelog, Lokomotiva 1, Udarnik, Koka i HIB Handball 2 (AUT). RK Podravka U13, pod vodstvom trenerice Snježane Petike, nalazi se u grupi C gdje će nastupiti protiv ekipa Szentgotthardi KK (HUN), Lokomotiva 2 i Udarnik. Točan raspored odigravanja, rezultate, poredak i sve ostalo možete pratiti preko mobilnih uređaja na aplikaciji “pozoj”. Sretno našim ekipama!