Podravkine kadetkinje su stopostotnim učinkom završile prvi ciklus na Završnici Prvenstva Hrvatske u Poreču. Upisale su danas još dvije pobjede te protiv Ivanića slavile 26:13, a protiv Dalmatinke 24:14.

Cure su na državnu smotru otišle u srijedu i do danas u prilično jakom tempu odigrale čak pet utakmica i upisale pet pobjeda. Osigurale su svojim dobrim igrama prvo mjesto u skupini te se plasirale u polufinale Završnice.

”Protivnik u polufinalu nam je Split 2010. U grupi smo bili odlični i sad nas čeka težak dvoboj jer smo ostali bez prvog lijevog vanjskog zbog ozljede nosa, naše Tene Megerle. Vjerujemo da će sve biti u redu s njom i da će ostatak ekipu uspjeti nadoknaditi njezin izostanak s terena”, rekla je trenerica Đurđica Zečević kako bi zaključila ovaj dio natjecanja. 

Utakmica sa Splitom je na rasporedu u subotu 8. svibnja s početkom u 9 sati, a curama želimo puno sreće i dobar odmor.

Popis rezultata skupine B:

Rezultati 5.svibanj i 6. svibanj 2021.

ŽRK BROD-PODRAVKA 19:32

DUGO SELO-PODRAVKA 11:13

MAKARSKA-PODRAVKA 13:27
Petak, 7.svibanj, 2021.
PODRAVKA-IVANIĆ 26:13

PODRAVKA-DALMATINKA 24:14