Danas su naše mlade rukometašice, naša Podravka 3, bile maksimalne u prve dvije utakmice Završnice za mlađe kadetkinje 2004/2005 koja se održava u Poreču. Najprije su u prvoj utakmici koju su odigrale protiv Metkovića slavile visoku pobjedu 25:15, a nakon toga u večernjim satima ponovile svoju dominaciju na terenu i svladale domaćina iz Poreča 30:16. Trenerica Đurđica Zečević zadovoljna je današnjom prezentacijom.

Zadovoljna sam, sve igračice su danas dobile minutažu i odlično je iskoristile. Sutra je novi dan i idemo utakmicu po utakmicu – rekla je trenerica Zečević, a sutra su na rasporedu još dvije utakmice u grupi i to sa Zametom i Brodom.

Držimo fige našim curama i samo hrabro, a sigurni smo da su njihova snaga i navijači, njihova obitelj koja će ih bodriti s tribina od prvog do zadnjeg dana.

 

U utorak 14. 5. na rasporedu su utakmice :

Podravka-Zamet 10.30 sati Dvorana Intersport

Podravka-Brod 15.30 sati Dvorana Veli Jože