Podravka Vegeta - Dalmatinka // Foto www.rk-podravka.hrUnaprijed odigrana utakmica 17. kola 1. HRL za žene donijela je očekivani ishodn, visoku pobjedu domaćina, Podravke Vegete nad Dalmatinkom iz Ploča: 32:13 (16:7). Utakmica je obilovala lijepim potezima domaćina.

Ovom pobjedom Podravka Vegeta ponovno je zasjela na 1. mjesto lige, gdje je zbog utakmice više bila Lokomotiva. Sada su obje ekipe s istim brojem bodova, ali Lokomotiva slabijom gol-razlikom: Podravka +157, Lokomotiva +117.

U redovitom 10. kolu Podravka Vegeta u subotu gostuje u Zagrebu, domaćin joj je Trešnjevka.

NA FACEBOOKU VIŠE SLIKA I FOTOALBUM S UTAKMICE.

Podravka Vegeta - Dalmatinka // Foto Ljerka VreskUTAKMICA 17. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA – DALMATINKA 32:13 (16:7))

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 50. Suci: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina). Nadzornik HRS-a: Predrag Krstanović (Kutina).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (10+2), Hajduk (11+1); Zadravec 2, Dežić 2, Karlovčan 5, Popović 1, Krsnik, Milošević 6(2), Nemaškalo 3, I. Mrđen 4, Vidak 3, Pavlović 3, Gugić 1(1), Debelić 2. TRENER: Goran Mrđen.

DALMATINKA: Bakula (6), Marinović (2), Jelčić; Tomašević, Stanković, Ivičević 3, Arar 2, Cvijanović 1, Erceg, N. Žderić, Šimić, Barbir, M. Žderić 5, Jarak, Krilić 2(1), I. Žderić. TRENER: Ivan Jerković.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 3(3), Dalmatinka 3(1).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 6 minuta (Vidak, Gugić, Pavlović), Dalmatinka 2 minute (M. Žderić).