Krunoslav Bešvir obraća se Ani SamaržijiPrije podne, u petak 2. rujna, na prvi dan 6. memorijalnog turnir Josipa Samaržija Bepo delegacija Rukometnog kluba Podravka posjetila je grob velikog trenera i uz nazočnost Samaržijine supruge Ane i sina Albina položila cvijeće.

Polaganje cvijeća i paljenje svijećaIzaslanstvo je predvodio predsjednik RK Podravke Krunoslav Bešvir, zajedno s dva zamjenika predsjednika, Draganom Habdijom i Draženom Sačerom, koji su zapalili svijeće. Na tihom spomenu bila je i direktorica RK Podravke Božica Palčić i tehniko Krunoslav Tkalec.

Na Bepovom grobuKrunoslav Bešvir toplim se riječima obratio supruzi pokojnog Bepa, Ani Samaržiji, i iznio svoje osjećaje i sjećanja na trenera koji je u Koprivnici uspostavio moderni rukomet i učinio ga velikim sportom broj jedan u malome gradu.