Djevojke U 13 odigrale su u subotu 10. kolo Međužupanijske lige te su upisale dvije pobjede i dva poraza. Kao i u prethodnim kolima ekipe su posložene nekako podjednako tako da u jednoj ekipi igra prva postava, a druga ekipa je druga postava. Igračice koje konkuriraju za državno tako igraju po 40 minuta.

Realizatorski smo bili loši pogotovo na penalima jer smo ih promašili dosta što je rezultiralo da smo izgubili utakmicu protiv Lokomotive koja je mogla i puno drugačije rezultatski izgledati. Svjesni smo da nam u ovoj ligi prioritet nisu rezultati već da se cure razvijaju i da imaju što više minuta na terenu – rekla je trenerica Snježana Petika.

Rezultati:
Lokomotiva 2 vs Podravka 14:16
Podravka 2 vs Lokomotiva Zagreb 27:17
Podravka 2 vs Lokomotiva Zagreb 16:21
Podravka vs Lokomotiva Zagreb 26:14