Poslije Viborga Viborg // Foto Ivo Čičin-MašanskerPrvi dio ligaške sezone završava za 25 dana koji će biti ispunjeni aktivnošću. Već za sutra, u srijedu, zakazana je konferencija za novinstvo u klubu, a navečer se putuje u Bjelovar. Utakmica 9. kola 1. HRL za žene ŽRK Bjelovar – Podravka Vegeta igrat će se unaprijed, zbog zauzetosti Podravke Vegete utakmicom EHF kupa s Viborgom u subotnjem terminu.

Utakmica će se igrati u srijedu 15. studenoga 2017. s početkom u 20,30 sati u dvorani Srednjih škola Bjelovar, Poljana dr. F. Tuđmana 11. Sudit će Predrag Krmek (Rijeka) i Igor Prpić (Kostrena), a nadzornik HRS-a bit će Željko Živec (Sesvete).

RASPORED AKTIVNOSTI DO KRAJA POLUSEZONE

  • Srijeda, 15. studenoga u 20,30 9. kolo 1. HRL ŽRK Bjelovar – Podravka Vegeta
  • Subota, 18. studenoga, Koprivnica, u 18 sati uzvratna utakmica 3. kruga kvalifikacija za ulazak u EHF kup.
  • Od ponedjeljka 20. studenoga do subote 25. studenoga reprezentativni tjedan. U A reprezentaciji pet je igračica Podravke Vegete (Kapitanović, Jukić, Vidak, Debelić, Dežić), u juniorskoj sedam (Ećimović, Karlovčan, Pavlović, Popović, Mrđen, Franušić, T. Petika). Snježana Petika je pomoćnica trenera A vrste, a Ljerka Vresk tehnička menadžerica reprezentacije. U juniorskoj reprezentaciji Goran Trajkovski trener je vratarki.
  • 10. kolo 1. HRL, Koprivnica, Podravka Vegeta – Sesvete Agroproteinka, datum će biti određen naknadno.
  • Subota 2. prosinca 11. kolo 1. HRL Koka – Podravka Vegeta.
  • Petak/subota 8/9. prosinca, Koprivnica, 12. kolo 1. HRL Podravka Vegeta – Petason Vranjic.
  • Prvenstvo će biti nastavljeno 3. veljače 2018. kada se u 13. kolu igra utakmica Split 2010 – Podravka Vegeta.
  • Utakmice 2. HRL sjever igrat će se do 9. prosinca (Podravka 2 Lino – Osijek 18. studenoga u 14 sati, Brod – Podravka 2 Lino, Đurđevac – Podravka 2 Lino, Podravka 2 Lino – Vukovar). Nastavak lige je 10. veljače 2018.
  • Utakmice mlađih kategorija igrat će se do 17. prosinca, a nastavljaju 14. siječnja.