Selena MilosevićRK Podravka s.d.d. danas je objavio da je popuna prve ekipe, Podravke Vegete, dovršena. Zadnja prinova je bivša Podravkina vanjska igračica (srednja/lijeva) Selena Milošević, koja nakon godinu dana odsustva dolazi iz Maccabi Rishona iz mjesta Richon Lezion Izrael. Potpisan je ugovor na godinu dana, do 30. lipnja 2019. Selena je u Podravki Vegeti igrala u sezonama 2015/16. i 2016/17.

Rođena 9. lipnja 1989. godine u Puli, a dosad je igrala od 2009. do 2012. u Areni Pula, u sezoni 2012/13. u Umagu i od 2013. do 2015. u Zametu Rijeka.

Ekipa je popunjena. U novoj sezoni dres Podravke Vegete nosit će:

vratarke Magdalena Ećimović, Jovana Risović, Antonia Jukić;

vanjske igračice Aljona Ihnjeva, Ivona Mrđen, Lea Franušić, Tena Petika, Karina Jožekova, Natalia Čigirinova, Dejana Milosavljević, Selena Milošević;

krila Korina Karlovčan, Lara Pavlović, Ana Turk, Maria Holešova, Nikolina Zadravec;

kružne napadačice Elena Popović, Dragica Džono, Ana Debelić.