Podravka Vegeta - Leipzig 4. 10. 2008. u Estelli NavarriPodravka Vegeta od 2008. do 2017. godine sudjelovala je na četiri kvalifikacijska turnira Lige prvakinja, mnogo više u ranijim godinama u kvalifikacijskim rundama u kojima se igralo dvije utakmice na ispadanje. Turnire su igrale četiri ekipe: 2008. godine svaka sa svakom, a poslije po sustavu Final Foura. Koprivničankama nikad nije pripalo domaćinstvo, igralo se u Španjolskoj, Srbiji i dva puta u Norveškoj.

Slijedi povijest kvalifikacijskih nastupa.

Estella Navarra (Španjolska) 3-5. listopada 2008.

Itxako Podravka Vegeta 27:29

Podravka Vegeta – Leipzig 36:32

Podravka Vegeta – Ormi Loux Patras 43:21

Podravka Vegeta zauzela je 1. mjesto i plasirala se u Ligu prvakinja. Nastupile su: Jelčić, Ungureanu; Penezić, Todorovska, Zebić, Đokić, Šerić, Tatari, Pasičnik, Bulath, Gaće, Kožnjak, Palčić. Trener Zdravko Zovko.

Kragujevac (Srbija) 20. i 21. rujna 2014.

1/2 finale Byasen Trondheim – Podravka Vegeta 23:31

Finale Radnički Kragujevac – Podravka Vegeta 27:28

Podravka Vegeta plasirala se u Ligu prvakinja, a nastupile su: Jukić, Kapitanović; Živković, Tatari, Elez, Trifunović, Džono, Nemaškalo, Nikšić (Turk), A. Oremović, Maljak, Milenković, S. Šenvald, Vidak. Trener je bio Goran Mrđen.

Drammen (Norveška) 10. i 11. rujna 2016.

1/2 finale Podravka Vegeta – Sercodak Dalfsen 30:17

Finale Glassverket – Podravka Vegeta 28:19

Podravke Vegeta nastavila je u kvalifikacijama za Kup EHF-a. Naastupile su: Jukić, Kapitanović; Debelić, Nemaškalo, Vidak, Zadravec, Krsnik, Dežić, Gugić, Džono, Karlovčan, Milošević, Mrđen, Papac, Pavlović, T. Petika. Trener Goran Mrđen.

Kristiansand 9. i 10. rujna 2017.

1/2 finale Podravka Vegeta – Kastamonu Beledyesi 21:17

Finale Vipers Kristiansand – Podravka Vegeta 42:14

Podravka Vegeta nastavila je natjecanje u kvalifikacijama za Kup EHF-a. Nastupile su: Jukić, Kapitanović, Ečimović; Nemaškalo, Debelić, Vidak, Dežić, Pavlović, Turk, Karlovčan, Toth, Džono, Franušić, Mrđen, T. Petika, Popović. Trenerica Snježana Petika.

Peti kvalifikacijski turnir igrat će se 7-9. rujna. Izvlačenje grupa i domaćinstva je u srijedu 27. lipnja.