Nakon vikenda i utakmice DELO EHF Lige prvakinja, RK Podravka Vegeta sutra će odigrati prvenstveni susret protiv ŽRK Dugo Selo ’55. Utakmica se igra u sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović u Koprivnici s početkom u 18 sati. Dvoboj će suditi Blažek i Kolarek, dok će delegat biti Szekely. Gledateljima pristup u dvoranu ponovno neće biti dopušten.

RK Podravka Vegeta nakon tri odigrana kola prva je na ligaškoj ljestvici sa maksimalnih šest bodova i gol razlikom 107:62. Pobjeda je zabillježena protiv ŽRK Murvica, RK Lokomotiva Zagreb i RK Sesvete Agroproteinka. S druge strane, ekipa ŽRK Dugo Selo ’55 u svoje tri utakmice upisala je sva tri poraza, tako da se nalazi na 13. mjestu tablice 1. HRL za žene.

U subotu rukometašice Podravka Vegete igraju novi susret DELO EHF Lige prvakinja, na rasporedu je gostovanje u Moskvi gdje će se suočiti s tamošnjom ekipom CSKA. Utakmica kreće u 16 sati.

1. HRL za žene, 4. kolo, 21. listopad, 18 sati

RK Podravka Vegeta – ŽRK Dugo Selo ’55