Pozdrav iz Biograda // Foto Filip TurkDanas, u petak, završavaju mini-pripreme rukometašica Podravke Vegete, koje su uslijedile u Biogradu nakon kup utakmice u Splitu i ulaska u završnicu kup natjecanja.

Poslije podne vraćaju se u Koprivnicu i čekaju ponedjeljak i izvlačenje i raspored natjecanja u 1. HRL u Ligi za prvaka (Podravka Vegeta, Lokomotiva, Zamet, Sesvete Agroproteinka, Trešnjevka i Zelina).

Milenković i Milanović Litre // Foto Goran MrđenU Biogradu je, kao i u cijeloj Hrvatskoj, prekrasno, sunčano vrijeme, pa je trener Filip Turk iskoristio za jednu ”sunčanu” sliku.

Danas je lijep dan i za golmanicu Mirjanu Milenković koja slavi – rođendan. Cure su joj čestitale, a čestitkama se pridružujemo i iz Koprivnice. Na slici je s kapetanicom Vesnom Milanović Litre. Ovu sliku snimio Goran mrđen.

Sretan ti rođendan, Mirka.