Uz gablec i besplatne ulaznica // Foto PR PodravkeJoš jedan poziv koprivničkoj publici za pružanje potpore na uzvratnoj utakmici osmine finala EHF Kupa pobjednica kupova između Podravke Vegete i Issy Paris Handa uputile su igračice i trener. Treba reći da je publika u Francuskoj na predstavljanju lijepo pozdravila i primila Podravkinu ekipu. Treba na isti način uzvratiti, a onda – pobijediti!

Igračice prije izlaska na teren imaju svoj pozdrav hrabrenja. On glasi: Svi za Podravku! To važi i za gledatelje.

Na konferenciji za novinstvo poziv gledateljima uputila je i Dora Krsnik:

– Volim igrati pred domaćom publikom, kad je puna dvorana i nadam se da će i na ovu utakmicu doći dosta ljudi i da će nam pomoći da pobijedimo. Da prođemo.

Selena Milošević se također nada punoj dvorani:

– Isto tako i ja pozivam gledatelje i nadam se što većem broju publike. Utakmice, što smo ih igrale u Ligi prvakinja, bile su dobro posjećene, bila je odlična atmosfera, a to nas ponese i daje nam još više motiva, tako da se nadam što većem broju ljudi.

Poziv s presice Dore Krsnik, Gorana Mrđena i Selene Milošević // Foto Ivo Čičin-MašanskerGORAN MRĐEN // Nama je podrška gledatelja – prebitna!

Trener Goran Mrđen založio se za rapodjelu gledatelja na relaciji nogomet – rukomet, stara dvorana – nova dvorana:

– Znam da je u staroj dvorani nogometni turnir i da nismo mogli zadane termine promijeniti ni mi ni oni. Mogu jedino zamoliti gledatelje da na sat i pol – dva dođu ovdje, jer nama bi to bilo prebitno. Nije isto igramo li pred pola popunjene dvorane, praznom dvoranom ili punom dvoranom. Na kraju krajeva činjenica je da se u sportu igra zbog publike. No, ako je i puna dvorana atmosfera će biti kad mi dobro igramo. Igračice su te koju tu atmosferu trebaju napraviti. Kada vide zalaganje, bacanje za loptoom, onda ljudi vide i onda cijela dvorana stane iza nas. Još jedanput pozivam publiku i onu iz stare dvorane da skoče u novu.

Dobar tek uz ulaznice // Foto PR PodravkePODIJELJENE ULAZNICE U BELUPU I PODRAVKI // Podravkaši obećali podršku rukometašicama

– Veliki osmijeh na licima Podravkaša izmamile su rukometašice Podravka Vegete dijeleći ulaznice za subotnji ogled s francuskom ekipom Issy Paris Handom u osmini finala Kupa pobjednica kupova. U ovom uzvratnom susretu koprivničke rukometašice love razliku od četiri gola i neophodna im je podrška navijača. Sudeći po interesu za ulaznice koje su naprosto razgrabljene, te reakcijama zaposlenika Podravke i Belupa podrška s tribina ne će izostati – izvjestila je danas Jadranka Lakuš iz Podravke, a PR služba pridodala je i fotografije.

Kapetanica Dragica Džono poziva na utakmicu // Foto PR PodravkePOČETAK U SUBOTU U 18 SATI // Besplatne ulaznice i grickalice

Utakmica Podravka Vegeta – Issy Paris Hand igra se sutra, u subotu 16. siječnja, od 18 sati sportskoj dvorani gimnazije Frana Galovića u Koprivnici. Maskote Lino i Kviki pobrinut će se da gledatelje opskrbe grickalicama. Ulaz i grickalice su besplatni. Ulaznice se dijele na recepciji Podravke d.d., u Pivnici Kraluš, Hotelu Podravini i u klupskim prostorijama.