Djevojčice igraju super mini rukomet // Foto Ivo Čičin-MašanskerKraj je godine i pozivamo vas stoga da i u predstojećoj, 2014., budete naši članovi. Članarina se plaća godišnje, dakle bilo kada se učlanite, plaćate punu članarinu za tekuću godinu. Kako svote nisu velike, to vjerujemo da vam neće biti teško odvojiti nekoliko desetaka kuna, tim više što se prikupljena članarina koristi isključivo za rad naše i vaše škole rukometa. Prikupljena svota nije velika, ali pokazuje vašu privrženost rukometnoj ideji i odgoju mladih sportašica.

U prvom pozivu na učlanjenje 2010. godine napisano je: ”Sa željom da nakon dugog niza godina ponovno okupimo ljubitelje rukometa i Rukometnog kluba Podravka, pokrenuta je inicijativa okupljanja članova kluba. Želja nam je da članovima postane što više naših sugrađana, djece, mladih, naših umirovljenika i vjernih navijača. Vjerujemo kako će samo članstvo i akcija koju pokrećemo dodatno pobuditi zanimanje za našim rukometnim klubom i pomoći u stvaranju atmosfere oko ove važne koprivničke sportske institucije”
Godine koje su prošle govore o napretku kluba, njegovu ozdravljenju i dobroj budućnosti. U toj budućnosti vidimo i sportsku budućnost vaše djece, djevojčica..
Važno je spomenuti kako sukladno članku 14. Statuta RK Podravka, članovi Skupštine RK Podravka mogu biti isključivo članovi samog kluba. To znači da vaš glas vrijedi, ali vrijede i vaše primjedbe i sugestije. Pogotovo u godini u kojoj će klub biti preoblikovan u dioničko društvo.
Upravni odbor RK Podravka je na j sjednici održanoj još 26. kolovoza 2010. godine donio je Odluku o načinu i visini članarine prema kojoj visina članarine za osobe do 18 godina starosti i umirovljenike iznosi 40 kuna, a za sve ostale 60 kuna.
Ako ste već član, molimo vas da uplatom produžite članstvo, a ako želite da i vi budete članom RK Podravka, pozivamo vas da ispunite pristupnicu i uplatite spomenuti iznos članarine.
Prihvaćanjem članstva potvrđuje se popunjavanjem pristupnice (kliknite na logo Članska pristupnica na 1. stranici) i uplatom članarine uplatnicom.
Popunjenu pristupnicu možete nam vratiti poštom na našu adresu.
Članarinu možete uplatiti na broj žiro-računa (IBAN): HR5323860021100510682 otvoren kod Podravske banke, ili temeljem uplatnice..

Zahvaljujemo i sportski vas pozdravljamo i – vidimo se na utakmicama!
Vaš Rukometni klub Podravka

Sretan Božić i Nova godina