Poznati su okvirni termini odigravanja utakmica grupne faze DELO Lige prvakinja. Podsjetimo, prošlog je tjedna u Beču održan ždrijeb na kojem je Podravka Vegeta svrstana u grupu A s dva nedavna sudionika Final Foura Metzom i Vipersom te mađarskim doprvakom FTC Rail Cargom ili jednostavnije Ferencvarošom. Utakmice grupne faze kreću početkom listopadu dok će se ova faza natjecanja zaključiti sredinom studenog. Prve tri ekipe od četiri iz svake grupe proći će u drugi krug elitnog natjecanja. Trenutni raspored nije konačan dok se ne utvrde svi elementi, ali daje okvir u kojem će se odigravati utakmice dok će se detaljnije znati tek nakon što se usklade termini svih utakmica kao i televizijski prijenosi s konkretnom satnicom i datumima odigravanja o čemu ćemo vas naknadno izvijestiti.

AKTUALAN RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA GRUPNE FAZE DELO LIGE PRVAKINJA:

4.-6.10.2019. Metz Handball- HC Podravka Vegeta

11.-13.10.2019. HC Podravka Vegeta-Vipers Kristiansand

18.-20.10.2019. FTC Rail Cargo-HC Podravka Vegeta

01.-03.11.2019. HC Podravka Vegeta-FTC Rail Cargo

08.-10.11.2019. HC Podravka Vegeta-Metz Handball

15.-17.11.2019. Vipers Kristiansand-HC Podravka Vegeta