Ove srijede (1. srpnja) u 18 sati održat će se ždrijeb EHF Lige prvaka i DELO EHF Lige prvakinja za sezonu 2020/21. Ždrijeb će se po prvi puta u povijesti ovog natjecanja održati kao virtualni događaj. Na ovaj korak Europska rukometna federacija se odlučila kako bi zaštitila sve sudionike jer je zdravlje ipak na prvom mjestu.

Iz EHF-a su istaknuli:

Ovaj događaj označava početak nove ere rukometa. Ne samo da ćemo saznati raspored skupina u Ligi prvaka i Ligi prvakinja već će biti i prezentiran novi format natjecanja u Ligi prvaka te će biti prikazan novi vizualni identitet natjecanja, novi trofeji te mnogo više. 

RK Podravka poziva sve ljubitelje rukometa te svoje navijače da prate ždrijeb u izravnom prijenosu koji možete pratiti na YouTube kanalu i Facebook stranici EHF-a te putem ehfTV-a.

EHF – Facebook

EHF – YouTube

ehfTV.com