Muški članovi stručnog stožera trener Antonio Pranjić, kondicijski trener Nikola Golub i fizioterapeut Bojan Savić razveselili su naše igračice i članice stožera predivnim nježnim ružama u znak pažnje za vrlo važan dan, Međunarodni dan žena. Treba reći kako se ne samo na ovaj dan, nego i sve druge dane u godini moramo sjetiti koliko su žene moćna bića. Naše cure to i dokazuju svakim danom, svakim novim treningom. svakom novom utakmicom i uvijek su spremne uzdići se i biti jake. Koliko je samo pretrčanih kilometara u tim nogama, koliko sati treninga, koliko sati putovanja, koliko propuštenih važnih životnih trenutaka jer su one za svoj profesionalni put odabrale rukomet. Ljubav je to od koje se rijetko tko želi rastati i koja se mora živjeti svakoga dana. Zato ih moramo cijeniti, jer nas uveseljavaju svojim dobrim igrama i jer često svoju rukometnu ljubav stavljaju ispred svih drugih ljubavi na ovome svijetu. Zbog toga ih volimo, jer su divne, naše i jer smo ponosni na njih. Sretan vam Međunarodni dan žena!