Prezentacija internetske stranice u prostorijama klubaOd četvrtka, 12. svibnja, RK Podravka ima novu internetsku stranicu koju je dizajnirala tvrtka Kosinus. Prijašnja stranica koja je instalirana 20. prosinca 2006. godine pohranjena je u Arhivu na novoj stranici pod Život kluba i Vijesti.

To znači da za javnost nije izgubljena ni jedna slika i ni jedna vijest. Putem nove stranice omogućen je ulazak na sve relevantne internetske stranice koje se bave rukometom.

Nosu stranicu predstavili su vlasnik tvrtke Kosinus Mario Kos te glasnogovornik RK Podravke i urednik www.rk-podravka.hr Ivo Čičin-Mašansker. Stranica je pred vama. Težnja u stvaranju bila je preglednost i što šire informiranje, uz jednostavnost u grafičkom izražaju, bez previše šarenila. Za ovu stranicu uvijek će biti važan sadržaj i sveobuhvatnost života kluba.

Na prezentaciji je bila cijela ekipa RK Podravke Vegete, svi treneri, osoblje kluba i koprivnički novinari i fotoreporteri.